Seznam prijav BUDANJE – WEB

 

Prijava na 14 tekmo PTL

Ime in PriimekKlubSlog
Metka ObljubekBudanjeGOSTI
Viljem Vodopivec MinsINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Sabrina PoropatMinsGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Hana Remešová LK AnkaranDOLGI LOK - ŽENSKE
Renata NolimalŠD VLR VilijemDOLGI LOK - ŽENSKE
Jure Birsaškd budanjeGOSTI
Nina ČermeljŠKD Budanje DOLGI LOK - ŽENSKE
Tomaž Zalaznik CharlyIlirska Bistrica DOLGI LOK - MOŠKI
Danijel UjčičIlirska Bistrica DOLGI LOK - MOŠKI
Pivk SebastjanBzGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Aljaž PajkBudanjeGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
MARKO KUSTERISHIDOLGI LOK - MOŠKI
BENJAMIN KUSTERISHIDOLGI LOK - MOŠKI
Tilen Simčič Brus Mins Postojna INSTIKTIVNI LOK - LILIPUT
Nina Simčič Brus Mins Postojna INSTIKTIVNI LOK - LILIPUT
Janez KocijančilčVrbnje SoAINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Brane MurgičGLKT Gorenjski lokostrelski klub TržičGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
TATJANA ŠTRUKELJGLKTINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Anka PustovrhGLKTGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Milan KejžarGLKTINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Montaž KejžarGLKTGOLI LOK - MLADI
Ambrož KejžarGLKTINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Kazimir DrašlarDLL PotensINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
gasper samecŠKD BudanjeGOLI LOK - MLADI
andraz samecŠKD BudanjeGOSTI
Neven Vretenar SK Žminj INSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Nenad KrivecŠentlokGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Ajda FidlerŠentlokINSTIKTIVNI LOK - LILIPUT
Darko FidlerŠentlokDOLGI LOK - MOŠKI
Julija KrivecŠentlokINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Marta OperckalŠentlokGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Slavko OperčkalŠentlokGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Marjetka FreceŠentlokINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Miran FreceŠentlokDOLGI LOK - MOŠKI
Tia LamovšekDLL PotensINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Alja KodeleMinsINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Ivan PavačičLD Ishi,VodiceDOLGI LOK - MOŠKI
Gorazd GrosekLK DramljeGOSTI
Miha ŠketGLK TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Aleš ŠkoficGLK TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Davide PetrilloIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Matej Grad (Zmaj) LK Mins PostojnaGOSTI
Sašo Črešnjovnjak BudanjeGOSTI
Eneij PikelLK AnkaranGOLI LOK - MLADI
Klavdija StrgarLD Ishi VodiceINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Matjaž ŠmaucLD Ishi VodiceGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
stane meznarld LogatecGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Franjo MatjasicLokostrelski klub TurjakDOLGI LOK - MOŠKI
Tomaž DevetakLK Mins PostojnaGOLI LOK - LILIPUT
Drago JelušičGlkt TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Teja PribacLK AnkaranDOLGI LOK - ŽENSKE
Roman KostanjevecVlr VilijemGOSTI
Nadja Mostar LK Turjak DOLGI LOK - LILIPUT
Marjanović Branko3D MedvednicaINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Željko Horvat Korent3D MedvednicaDOLGI LOK - MOŠKI
Jurij PleškoLK ŠenčurGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Simona ZanfagninIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Simon AralicaLK MINSINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Tinkara Aralica BožičLK MINSGOLI LOK - LILIPUT
Matevž Aralica BožičLK MINSDOLGI LOK - LILIPUT
Michele PetrilloIL FALCONE ARCOCLUBDOLGI LOK - MOŠKI
Andrej NatlačenLk Mins Postojna DOLGI LOK - MOŠKI
BOŠTJAN OPREŠNIKLK DRAMLJEGOSTI
Marko ViharLk PotensDOLGI LOK - MOŠKI
Liam AhacL.K.TurjakDOLGI LOK - MLADI
Stanislav AhacL.K.TurjakDOLGI LOK - MOŠKI
Zdravko Čanić Žminj DOLGI LOK - MOŠKI
Darko Pucić Žminj INSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Kruno Arvaj Žminj GOSTI
Tanja LjubejLD ISHIDOLGI LOK - ŽENSKE
Marjan PodržajSoA SlovenijaINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Aleš VrančičLK TurjakDOLGI LOK - MOŠKI
Domen KošutaLK MINSINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Matic KošutaLK MINS PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Miran Pezolk TurjakDOLGI LOK - MOŠKI
Kristina VuilovaDLL-PotensINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Andrei Vuilov DLL-PotensDOLGI LOK - MOŠKI
SREČO OTOVIČGLKTDOLGI LOK - MOŠKI
ENEJ OTOVIČGLKTDOLGI LOK - MLADI
SILVO BABIČGLKTDOLGI LOK - MOŠKI
MARIJAN RADOSAVACGLKTDOLGI LOK - MOŠKI
Luka PleškoVLR VilijemGOLI LOK - MLADI
Irena Mavrič PleškoVLR VilijemDOLGI LOK - ŽENSKE
Roman PleškoVLR VilijemDOLGI LOK - MOŠKI
NATAŠA STEVANOVIČGLKTDOLGI LOK - ŽENSKE
ANA STEVANOVIČGLKTGOLI LOK - MLADI
Walter BoltonIL FALCONE ARCOCLUBDOLGI LOK - MOŠKI
Jošt TrdanLD IshiDOLGI LOK - MOŠKI
Matjaz TrdanLD IshiGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Gregor NovakLd ishiDOLGI LOK - MOŠKI
Marco VenutiIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Mitja PodkrajšekLk Taborska jamaDOLGI LOK - MOŠKI
JURE KRAPEŽLD ISHIGOLI LOK - MLADI
Sandi PavačičLD IshiINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Mojca PavačičLD IshiINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Marco CulotIl falcone arcoclubINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
DUŠAN KLEMEN -DANILO TROSTLUCKYART------DANILO -MUTAGOSTI
Aci OblakDLL-POTENSDOLGI LOK - MOŠKI
Doroteja OblakDLL-POTENSINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Silvo Suhadolnik Lk Turjak DOLGI LOK - MOŠKI
Tomaž Suhadolnik LK Turjak DOLGI LOK - LILIPUT
PRIMOŽ BERNARDGLK TRŽIČDOLGI LOK - MOŠKI
JAKOB BERNARDGLK TRŽIČGOLI LOK - MLADI
Rita DriIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Fabio CernitzIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Enrico TondoIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Carlo VertelliIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Franco LorenzonIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Tony MaielloIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Nicoletta BachettiIL FALCONE ARCOCLUBDOLGI LOK - ŽENSKE
Angelo BruniIL FALCONE ARCOCLUBDOLGI LOK - MOŠKI
Cristina Di MilleIL FALCONE ARCOCLUBDOLGI LOK - ŽENSKE
Pierpaolo VergerioIL FALCONE ARCOCLUBDOLGI LOK - MOŠKI
Flavio ZanonIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Livia CavedaliIL FALCONEDOLGI LOK - ŽENSKE
Barbara ObrezaLK MINS POSTOJNAGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Timotej Obreza ŠkerjanecLK MINS POSTOJNAGOLI LOK - MLADI
miani albertoarco club tolmezzoINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
di bello attilioarco club tolmezzoINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
mianialbertoINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Robert KranjcŠKD BudanjeGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)