Seznam prijav TRŽIČ – WEB

 

Prijava na 16. tekmo PTL

Ime in PriimekKlubSlog
Borut BevcŠentlokGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
Domen KošutaLK MINS PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Matic KošutaLK MINS PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Jurij PleškoLK ŠenčurGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
Aleš VrančičLK TurjakDOLGI LOK - MOŠKI
BENJAMIN KUSTERISHIDOLGI LOK - MOŠKI
Tadej KodričDLL PotensGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
Nadja Mostar LK Turjak DOLGI LOK - LILIPUT
Nejc MastnakAP Velika hostaGOLI LOK - LILIPUT
Teo HalasAP Velika hostamarjanzch@gmail.comINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Jošt TrdanLD IshiDOLGI LOK - MOŠKI
Matjaz TrdanLD IshiGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
SANDI PAVAČIČLD IshiINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Mojca PavačičLD IshiINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Marjan PodržajSlovenijaINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Renata NolimalŠD VLR VilijemDOLGI LOK - ŽENSKE
Simon AralicaLK MinsINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Tinkara Aralica BožičLK MinsGOLI LOK - LILIPUT
Matevž Aralica BožičLK MinsDOLGI LOK - LILIPUT
MILAN RADOSAVACZSČ LjubljanaDOLGI LOK - MOŠKI
KATARINA RADOSAVACZSČ LjubljanaGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
Drago JelušičGlk TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Anita PrijolGLK TRŽIČINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
TATJANA ŠTRUKELJGLKTINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
SILVO BABIČGLKTDOLGI LOK - MOŠKI
Anton Brus Mins Postojna INSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Tilen Simčič Brus Mins Postojna INSTIKTIVNI LOK - LILIPUT
Nina Simčič Brus Mins Postojna INSTIKTIVNI LOK - LILIPUT
Simona ZanfagninIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Michele PetrilloIL FALCONE ARCOCLUBDOLGI LOK - MOŠKI
Stane NatlačenLK Mins Postojna DOLGI LOK - MOŠKI
Mario PanizonIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Tony MaielloIl FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Slavi DimicGLK TržičDOLGI LOK - ŽENSKE
Miha ŠketGLK TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Janez DimicGLK TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Aleš ŠkoficGLK TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Maurizio de VonderweidIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Liam AhacL.K.TurjakDOLGI LOK - MLADI
Stanislav AhacL.K.TurjakDOLGI LOK - MOŠKI
Marko DevetakLK Mins PostojnaGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
Tomaž DevetakLK Mins PostojnaGOLI LOK - LILIPUT
Willy HolzDeutschlandDOLGI LOK - MOŠKI
Simone SuchhyDeutschlandDOLGI LOK - ŽENSKE
Aci OblakDLL-POTENSDOLGI LOK - MOŠKI
Doroteja OblakDLL-POTENSINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
NATAŠA STEVANOVIČGLKTDOLGI LOK - ŽENSKE
ANA STEVANOVIČGLKTGOLI LOK - MLADI
Pierpaolo VergerioIL FALCONE ARCOCLUBDOLGI LOK - MOŠKI
Cristina Di MilleIL FALCONE ARCOCLUBDOLGI LOK - ŽENSKE
Laurent MarianiIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Domenico TravainIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Rita DriIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Fabio CernitzIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Mateja JovanovićLK GoricaINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Giampaolo PuzzerASCATGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
Bruno MaranACBVDOLGI LOK - MOŠKI
RokKogojDOLGI LOK - MOŠKI
Flavio ZanonIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Livia CavedaliIL FALCONE ARCOCLUBDOLGI LOK - ŽENSKE
Robert KranjcŠKD BudanjeGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
željko horvat korent3D MedvednicaDOLGI LOK - MOŠKI
Jože KamenšekDL EisnernDOLGI LOK - MOŠKI
BARBARA OBREZALK MINS POSTOJNAGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
TIMOTEJ OBREZA ŠKERJANECLK MINS POSTOJNAGOLI LOK - MLADI
JAKOB BERNARDGLK TRŽIČGOLI LOK - MLADI
PRIMOŽ BERNARDGLK TRŽIČDOLGI LOK - MOŠKI
Silvo Suhadolnik Lk Turjak DOLGI LOK - MOŠKI
Tomaž Suhadolnik Lk Turjak DOLGI LOK - LILIPUT
di bello attilioarco club tolmezzoDOLGI LOK - MOŠKI
miani albertoarco club tolmezzoDOLGI LOK - MOŠKI