Seznam prijav Globoko – WEB

Prijava na 13 tekmo PTL

Ime in PriimekKlubSlog
Drago JelušičGlkt TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Jurij PleškoLKŠenčurGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Iztok Fröhlich DLL PotensGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Viljem Vodopivec INSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Poropat Sabrina Mins Postojna GOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Silvo BabičGLKTDOLGI LOK - MOŠKI
ZDRAVKO ČANOVIĆSK ŽMINJDOLGI LOK - MOŠKI
SANDI KRAJCARSK ŽMINJDOLGI LOK - MOŠKI
KRUNOSLAV ARVAJSK ŽMINJINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Darko PucićSK ŽMINJINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Tatjana ŠtrukeljGLKTINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Milan RadosavacZSČ LjubljanaGOSTI
Stane NatlačenLK Mins Postojna DOLGI LOK - MOŠKI
Kristina AnzelcLk SokolINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Anka PustovrhGLKTGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Milan KejžarGLKTINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Montaž KejžarGLKTGOLI LOK - MLADI
Ambrož KejžarGLKTINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Simon AralicaLK MINS PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Tinkara Aralica BožičLK MINS PostojnaGOLI LOK - LILIPUT
Matevž Aralica BožičLK MINS PostojnaDOLGI LOK - LILIPUT
miani albertoarcoclub tolmezzoDOLGI LOK - MOŠKI
Edi KokaljŠentLokINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Domen KošutaLK MINS PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Matic KošutaLK MINS PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Nataša StevanovičGLKTDOLGI LOK - ŽENSKE
Ana StevanovičGLkTGOLI LOK - MLADI
Enej OtovičGLKTDOLGI LOK - MLADI
Srečo OtovičGLKTDOLGI LOK - MOŠKI
Katarina RadosavacZSČ LjubljanaGOSTI
Marjana ŽoganŠentlokGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Nenad KrivecŠentlokGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Slavko OperčkalŠentlokGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Marta OperčkalŠentlokGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Marjetka FreceŠentlokINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Miran FreceŠentlokDOLGI LOK - MOŠKI
Borut BevcŠentlokGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Tadej ZupanLK Sokol LožnicaGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Horvat Korent Željko3D Medvednica HRDOLGI LOK - MOŠKI
Ivana Jirsak3D Medvednica HRDOLGI LOK - ŽENSKE
Petar Čačija3D MedvednicaDOLGI LOK - MOŠKI
Oliver Naumovski3D MedvednicaINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Branko Marjanović3D Medvednica HRINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Vedran Stanković3D Medvednica HRINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Igor Kelin3D Medvednica HRINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Martin Schaefer3D Medvednica HRINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Ognjen Vorih3D MEDVEDNICAINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Cristina Di Milleil falcone arcoclubDOLGI LOK - ŽENSKE
Pierpaolo Vergerioil falcone arcoclubDOLGI LOK - MOŠKI
Siniša Horak, Zvonko Beranić, Krešo KnjazSK TIGAR - HRGOSTI
Zvonko Lovašić3D Medvednica - HRINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Polić DarkoSK ZADAR - HRDOLGI LOK - MOŠKI
Barbara ObrezaLK MINS POSTOJNAGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Timotej Obreza ŠkerjanecLK MINS POSTOJNAGOLI LOK - MLADI
Robert KranjcŠKD BudanjeGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)