Seznam prijav SOKOL – WEB

 

Prijava na 06 tekmo PTL

Ime in PriimekKlubSlog
Nina Simčič Brus Mins Postojna INSTIKTIVNI LOK - LILIPUT
TilenSimčič Brus INSTIKTIVNI LOK - LILIPUT
Boštjan OprešnikDramljeGOSTI
BOŠTJANOPREŠNIKGOSTI
Filip FidlerŠentlokINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
TIMOTEJ OBREZA ŠKERJANECLK MINS POSTOJNAGOLI LOK - MLADI
BARBARA OBREZALK MINS POSTOJNAGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Jan MihevcŠentlokGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Doroteja OblakDLL-POTENSINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Aci OblakDLL- POTEnsDOLGI LOK - MOŠKI
Martin BoltaŠD VLR VilijemGOSTI
Renata NolimalŠD VLR VilijemDOLGI LOK - ŽENSKE
PopravekŠentlokINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Marjetka FreceŠentlokINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Miran FreceŠentlokDOLGI LOK - MOŠKI
Julija KrivecŠentlokINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Marta OperčkalŠentlokGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Slavko OperčkalŠentlokGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Nenad KrivecŠentlokGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Borut BevcŠentlokGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Tadej KodričDLL-PotensGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Tony MaielloIl falcone arcoclubINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Maurizio De VonderweidIl falcone arcoclubINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Liam AhacL.K.TurjakDOLGI LOK - MLADI
Stanislav AhacL.K.TurjakDOLGI LOK - MOŠKI
STIAN HREŠČAK LK MINS POSTOJNA DOLGI LOK - MLADI
Eneij PikelLK AnkaranGOLI LOK - MLADI
Tinkara Aralica BožičLK Mins PostojnaGOLI LOK - LILIPUT
Matevž Aralica BožičLK Mins PostojnaDOLGI LOK - LILIPUT
Simon AralicaLK Mins PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Anka PustovrhGLKTGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Milan KejžarGLKTINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Ambrož KejžarGLKTINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Jurij PleškoLK ŠenčurGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Andrej Natlačen LK MINS PostojnaDOLGI LOK - MOŠKI
Sabrina PoropatMins PostojnaGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Viljem VodopivecMinsINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Vojko Trnjek Lk Muta INSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Simona Zanfagninil falcone arcoclubINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Michele Petrilloil falcone arcoclubDOLGI LOK - MOŠKI
Marco Venutiil falcone arcoclubINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Franco Lorenzonil falcone arcoclubINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Domenico Travainil falcone arcoclubGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
Pierpaolo Vergerioil falcone arcoclubDOLGI LOK - MOŠKI
Cristina Di MIlleil falcone arcoclubDOLGI LOK - ŽENSKE
Flavio Zanonil falcone arcoclubINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Livia Cavedaliil falcone arcoclubDOLGI LOK - ŽENSKE
Nadja MostarLK TurjakDOLGI LOK - LILIPUT
Ksenija PodržajLK ŠentlokINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Domen KošutaLK MINS PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Marjan PodržajLK ŠentlokINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Matic KošutaLK MINS PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Mitja PodkrajšekTaborska jamaDOLGI LOK - MOŠKI
Tomaž SuhadolnikLk TurjakDOLGI LOK - LILIPUT
Ana StevanovičGLKTGOLI LOK - MLADI
Nataša StevanovičGLKTDOLGI LOK - ŽENSKE
Marko ŽižekGLKTDOLGI LOK - MOŠKI
Tatjana ŠtrukeljGLKTINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Silvo BabičGLKTDOLGI LOK - MOŠKI
Nataša KeroGLKTDOLGI LOK - ŽENSKE
Srečo OtovičGLKTDOLGI LOK - MOŠKI
Enej OtovičGLKTDOLGI LOK - MLADI
Tadej ZupanLK Sokol LožnicaGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI IN ŽENSKE)
PRIMOŽ BERNARDGLK TRŽIČDOLGI LOK - MOŠKI
JAKOB BERNARDGLK TRŽIČGOLI LOK - MLADI
Željko Horvat Korent3D MedvednicaDOLGI LOK - MOŠKI
di bello attilioarco club tolmezzoINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
miani albertoarco club tolmezzoDOLGI LOK - MOŠKI