Seznam prijav SOVICE – WEB

 

Prijava na 15 tekmo PTL

Ime in PriimekKlubSlog
Žan TortičVLR VilijemGOLI LOK - MLADI
Hana RemešováLK AnkaranDOLGI LOK - ŽENSKE
Klavdija MožinaLK TurjakDOLGI LOK - ŽENSKE
Jože KlunLK TurjakDOLGI LOK - MOŠKI
Matjaž DemšarDL EisnernINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Primož BratinaŠKD BudanjeDOLGI LOK - MOŠKI
Keti BratinaŠKD BudanjeDOLGI LOK - ŽENSKE
Jan KrašovcAP Velika hostaGOLI LOK - MLADI
Nejc MastnakAP Velika hostaGOLI LOK - LILIPUT
Silvo BabičGLKT Gorenjski lokostrelski klub TržičDOLGI LOK - MOŠKI
primož rinkIshiINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Jurij VuilovDLL-PotensINSTIKTIVNI LOK - LILIPUT
Kristina VuilovaDLL-PotensINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Gorazd GrosekLK DRAMLJEDOLGI LOK - MOŠKI
Aleš VrančičLK TurjakDOLGI LOK - MOŠKI
Andrei VuilovDLL-PotensDOLGI LOK - MOŠKI
Slavko PrekupecGLK TržičINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
gasper samecŠKD BudanjeGOLI LOK - MLADI
Jure BirsaŠKL BudanjeGOSTI
Ana VidervolLD Legende KolpeINSTIKTIVNI LOK - LILIPUT
Nea GašperičLD Legende KolpeINSTIKTIVNI LOK - LILIPUT
Tea GašperičLD Legende KolpeINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Lea GašperičLD Legende KolpeINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Žan KomidarLD Legende KolpeINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Tia SopčičLD Legende KolpaINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Peter ŽugeljLD Legende KolpeGOLI LOK - MLADI
Zala NemaničLD Legende KolpeGOLI LOK - MLADI
Lana ProsenjakLD Legende KolpeGOLI LOK - MLADI
Eva JereleLD Legende KolpeGOLI LOK - MLADI
Anton Brus Mins Postojna INSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Renato JanžovnikLK Gornji GradDOLGI LOK - MOŠKI
Renata NolimalŠD VLR VilijemDOLGI LOK - ŽENSKE
Vojko TrnjekLk MutaINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Grega NovakISHIDOLGI LOK - MOŠKI
bojan brulcdolenjske topliceDOLGI LOK - MOŠKI
Igor GajicMins PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Marjana ŽoganŠentlokGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
Nenad KrivecŠentlokGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
Ajda FidlerŠentlokINSTIKTIVNI LOK - LILIPUT
Teo HalasAP Velika hostaINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Darko FidlerŠentlokDOLGI LOK - MOŠKI
Anita ReichŠentlokGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
Marjetka FreceŠentlokINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Miran FreceŠentlokDOLGI LOK - MOŠKI
Borut BevcŠentlokGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
Zlatko UlagaAP Velika hostaDOLGI LOK - MOŠKI
Slavi DimicGLK TržičDOLGI LOK - ŽENSKE
Janez DimicGLK TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Miha ŠketGLK TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Aleš ŠkoficGLK TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Jurij PleškoLK ŠenčurGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
JURE KRAPEZLD ISHIGOLI LOK - MLADI
NATAŠA STEVANOVIČGLKTDOLGI LOK - ŽENSKE
ANA STEVANOVIČGLKTGOLI LOK - MLADI
ENEJ OTOVIČGLKTDOLGI LOK - MLADI
SREČO OTOVIČGLKTDOLGI LOK - MOŠKI
NATAŠA KEROGLKTDOLGI LOK - ŽENSKE
DRAGUTIN POSAVECSK BUDINŠČINAGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
Jost TrdanLD IshiDOLGI LOK - MOŠKI
Liam AhacL.K.TurjakDOLGI LOK - MLADI
Stanislav AhacL.K.TurjakDOLGI LOK - MOŠKI
Andrej NatlačenLK Mins Postojna DOLGI LOK - MOŠKI
Marko Vihar PotensDOLGI LOK - MOŠKI
Sandi PavačičLD IshiINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Mojca PavačičLD IshiINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Marko DevetakLK Mins PostojnaGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
Tomaž DevetakLK Mins PostojnaGOLI LOK - LILIPUT
Matjaz Trdan LD IshiGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
Rajko Pavšičbrez klubaDOLGI LOK - MOŠKI
Mile AracicBSC WoertherseeINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Robert KranjcLK BudanjeGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
Luka PleškoVLR VilijemGOLI LOK - MLADI
Roman PleškoVLR VilijemDOLGI LOK - MOŠKI
JAKOB BERNARDGLK TRŽIČGOLI LOK - MLADI
PRIMOŽ BERNARDGLK TRŽIČDOLGI LOK - MOŠKI
Tanja Ljubej LD ISHI DOLGI LOK - ŽENSKE
Tinkara Aralica BožičLK MinsGOLI LOK - LILIPUT
Matevž Aralica BožičLK MinsDOLGI LOK - LILIPUT
Simon AralicaLK MinsINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Mitja Podkrajšek Lk Taborska jamaDOLGI LOK - MOŠKI
Nina Simčič Brus Mins Postojna INSTIKTIVNI LOK - LILIPUT
Tilen Simčič Brus Mins Postojna INSTIKTIVNI LOK - LILIPUT
Matic KošutaLK MINS PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MLADI
BARBARA OBREZALK MINS POSTOJNAGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
TIMOTEJ OBREZA ŠKERJANECLK MINS POSTOJNAGOLI LOK - MLADI
Jože KamenšekDL EisnernDOLGI LOK - MOŠKI
Doroteja OblakDLL-POTENSINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Aci OblakDLL-POTENSDOLGI LOK - MOŠKI
ROBERT LEVSTEKGLK TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Brane MurgičGLKT Gorenjski lokostrelski klub TržičGOLI LOK SKUPAJ (MOŠKI ŽENSKE)
TATJANA ŠTRUKELJGLKTINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
di bello attilioarco cluib tolmezzoDOLGI LOK - MOŠKI
mianialbertoDOLGI LOK - MOŠKI
Marco VenutiIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Walter BoltonIL FALCONE ARCOCLUBDOLGI LOK - MOŠKI
Fabio CernitzIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Rita DriIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Pierpaolo VergerioIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Cristina Di MIlleIL FALCONE ARCOCLUBDOLGI LOK - ŽENSKE
Flavio ZanonIL FALCONE ARCOCLUBINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Livia CavedaliIL FALCONE ARCOCLUBDOLGI LOK - ŽENSKE
Eneij PikelLK AnkaranGOLI LOK - MLADI
Silvo Suhadolnik Lk Turjak DOLGI LOK - MOŠKI
Tomaž Suhadolnik LK TurjakDOLGI LOK - LILIPUT
Teja PribacLK AnkaranDOLGI LOK - ŽENSKE
Mateja JovanovićLK GoricaINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Rok KogojLK GoricaDOLGI LOK - MOŠKI