Seznam prijav IL FALCONE- WEB

 

Prijava IL FALCONE

Ime in PriimekKlubSlog
Primož BernerdGLKTDOLGI LOK - MOŠKI
Nataša StevanovičGLKTDOLGI LOK - ŽENSKE
Ana StevanovičGLKTGOLI LOK - MLADI
Aleš VrančičLK TurjakDOLGI LOK - MOŠKI
Doroteja OblakDll- potensINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Aci OblakDll- potensDOLGI LOK - MOŠKI
Rajko PavšičBrez klubaDOLGI LOK - MOŠKI
Marko ViharLok PotensDOLGI LOK - MOŠKI
Jošt TrdanLD IshiDOLGI LOK - MOŠKI
Matjaz TrdanLD IshiGOLI LOK - MOŠKI
Matic KošutaLK MINS POSTOJNAINSTIKTIVNI LOK - MLADI
Domen KošutaLK MINS PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Neven Vretenar SK Žminj INSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Zdravko Čanić SK Žminj DOLGI LOK - MOŠKI
Damir Tubak SK Žminj GOLI LOK - MOŠKI
Darko Pucić SK ŽMINJ INSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Maruša GajicMins PostojnaINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Igor GajicMins PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Slavi DimicGLK TržičDOLGI LOK - ŽENSKE
Janez DimicGLK TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Miha ŠketGLK TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Aleš ŠkoficGLK TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Drago JelušičGLKT TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Samo VrbecGLK TržičGOLI LOK - MLADI
Andrej VrbecDL Lucky ArtGOLI LOK - MOŠKI
Gregor Novak.DOLGI LOK - MOŠKI
STANE MEZNARLD LogatecGOLI LOK - MOŠKI
Irena Mavrič PleškoVLR VilijemDOLGI LOK - ŽENSKE
Luka PleškoVLR VilijemGOLI LOK - MLADI
Roman PleškoVLR VilijemDOLGI LOK - MOŠKI
Jošt PibernikGLK TržičGOLI LOK - LILIPUT
Robert LevstekGlk-TržičDOLGI LOK - MOŠKI
Vanda Natlačen LK MINS Postojna DOLGI LOK - ŽENSKE
Stane NatlačenLK Mins Postojna DOLGI LOK - MOŠKI
Andrej NatlačenLK Mins Postojna DOLGI LOK - MOŠKI
Sandi PavačičLD IshiINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Mojca PavačičLD IshiINSTIKTIVNI LOK - ŽENSKE
Miran PezoLk TurjakDOLGI LOK - MOŠKI
Robert KranjcLK BudanjeGOLI LOK - MOŠKI
Tomaž BešterGLKT Gorenjski lokostrelski klub TržičINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Silvo BabičGLKT Gorenjski lokostrelski klub TržičINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Brane MurgičGLKT Gorenjski lokostrelski klub TržičGOLI LOK - MOŠKI
Marko DevetakLK Mins PostojnaGOLI LOK - MOŠKI
Tomaž DevetakLK Mins PostojnaGOLI LOK - LILIPUT
Simon AralicaMINS PostojnaINSTIKTIVNI LOK - MOŠKI
Tinkara Aralica BožičMINS PostojnaGOLI LOK - LILIPUT
Matevž Aralica BožičMINS PostojnaDOLGI LOK - MLADI